AKARSU SLALOM YUSUFELİ BAHAR KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Akarsu Slalom 2018 Yusufeli Bahar Kupası Yarışları 20 - 21 Nisan 2018 tarihlerinde Artvin / Yusufeli'nde yapıldı.

 

Toplam 5 ilden, 9 Kulüp ve 42 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen Bahar Kupası yarışları kıyasıya mücadelelere sahne oldu.

 

Yarış sonuçları için TIKLAYINIZ

 

Yarışlar sonunda kategorilerinde dereceye giren sporcularımıza, Yusufeli kaymakamı Eyüp Kaykaç, federasyon başkanımız Alper Cavit Kabakçı, Yusufeli belediye başkanı ve federasyonumuz yönetim kurulu üyesi Eyüp Aytekin, Şavşat belediye başkanı Ahmet Sinan Öztürk, Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürü Bahattin Yetim, federasyonumuz yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri; Ali Rıza Altunel, Hasan Memduh Özyıldırım ve İsmail Pınarbaş, Yusufeli emniyet amiri Oğuz Kaya, Artvin il genel meclisi üyeleri; Nusret Yazıcı ve Furkan Çakmak, Yusufeli belediyesi meclis üyeleri; Osman Ünal ve Cengiz Fırat tarafından madalya takdim edildi.

 

BÜYÜK ERKEKLER K1

1- YUSUF EMİR ERTEK - YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SPORLARI KULÜBÜ

2- TARIK TUĞCU - RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI G.S.K.

3- HASAN BERK TOPRAK - ARTVİN GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ

 

 

BÜYÜK ERKEKLER C1

1- MURAT ÇİFTCİ - RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI G.S.K.

2- SERGEN ÜMİT DEMİRCİ - RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI G.S.K.

3- ATAKAN ALKAN - YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SPORLARI KULÜBÜ

 

 

BÜYÜK KADINLAR K1

1- GAMZE POLAT - YUSUFELİ BELEDİYESİ G.S.K.

2- SEDANUR ÇAVUŞOĞLU - ARDEŞEN SPOR KULÜBÜ

 

 

 

YILDIZ ERKEKLER K1

1- BAHADIR KARADUMAN - HERKES İÇİN SPOR VE DANS G.S.K.

2- KAMİL KAÇAR - RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI G.S.K.

3- FURKAN POLAT - YUSUFELİ BELEDİYESİ G.S.K.

 

 

BÜYÜK KADINLAR C1

1- KADER KORKMAZ - RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI G.S.K.

2- GAMZE POLAT - YUSUFELİ BELEDİYESİ G.S.K.

3- GÜLBAHAR ERDOĞAN - ULUSLARARASI BİLİM KÜLTÜR VE SPOR KULÜBÜ

 

 

GENÇ ERKEKLER C1

1- DURSUN CAN KARADUMAN - ARTVİN GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ

2- OKAN ÇELİK - YUSUFELİ BELEDİYESİ G.S.K.

3- MELİH CAN AKDUMAN - YUSUFELİ BELEDİYESİ G.S.K.

 

 

 

GENÇ KADINLAR C1

1- GÜLSE ÖZTÜRK - POYRAZ SPOR KULÜBÜ

2- RABİA ARSLAN - RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI G.S.K.

 

 

GENÇ KADINLAR K1

1- CENNET AYHAN - RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI G.S.K.

2- RABİA ARSLAN - RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI G.S.K.

3- SELİN TOPLAL - RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI G.S.K.

 

 

YILDIZ ERKEKLER C1

1- MUHAMMET USTA - RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI G.S.K.

2- KEREM ALİ ERKAN - RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI G.S.K.

3- REŞAT CEYHUN HAPELOĞLU - ÇAYKUR SPOR KULÜBÜ

 

 

GENÇ ERKEKLER K1

1- MUSTAFA ARDA ACAR - YUSUFELİ BELEDİYESİ G.S.K.

2- OKAN ÇELİK - YUSUFELİ BELEDİYESİ G.S.K.

3- MUSTAFA AKSU - YUSUFELİ BELEDİYESİ G.S.K.

 

 

Yarışlar sonunda kulüplerin genel başarı sıralamalarına göre dereceye giren kulüplere kupa takdim edildi. Kupa sıralamaları şu şekilde belirlendi;

 

BÜYÜK ERKEKLER

1- RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI G.S.K.

2- YUSUFELİ TURİZM DOĞA VE SU SPORLARI KULÜBÜ

3- ARTVİN GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ

 

 

BÜYÜK KADINLAR

1- YUSUFELİ BELEDİYESİ G.S.K.

2- RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI G.S.K.

3- ARDEŞEN SPOR KULÜBÜ

 

 

GENÇERKEKLER

1- YUSUFELİ BELEDİYESİ G.S.K.

2- RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI G.S.K.

3- HERKES İÇİN SPOR VE DANS G.S.K.

 

 

 

GENÇKADINLAR

1- RİZE ADRENALİN DOĞA SPORLARI G.S.K.

2- POYRAZ SPOR KULÜBÜ

 

 

Ödül töreni ardından federasyon başkanımız Alper Cavit Kabakçı, yarışmalara katkılarından dolayı Yusufeli kamakamı Eyüp Kaykaç, Yusufeli belediye başkanı ve federasyonumuz yönetim kurulu üyesi Eyüp Aytekin, Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürüBahattin Yetim ve Yusufeli Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe müdürüFatih Kırbıyık'a teşekkür plaketi takdim etti.

 

 

 

 

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
442
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
1091
Kulüp Sayısı
93

LİNKLER