DURGUNSU KANO 2018 BAHAR KUPASI YARIŞLARI TAMAMLANDI

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Durgunsu Kano 2018 Bahar Kupası ve Aday Milli Takım Seçme Yarışları 30 Mart - 01 Nisan 2018 tarihleri arasında Muğla / Köyceğiz'de yapıldı.

 

Toplam 14 ilden, 26 Kulüp ve 194 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen Bahar Kupası yarışları kıyasıya mücadelelere sahne oldu.

 

İlk gün 500M yarış sonuçları için TIKLAYINIZ

İkinci gün 1000M yarış sonuçları için TIKLAYINIZ

Üçüncü gün 200M yarış sonuçları için TIKLAYINIZ

 

Yarışlar sonunda kategorilerinde dereceye giren sporcularımza, Köyceğiz Kaymakamı Erdinç Dolu, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Federasyon Başkanımız Alper Cavit Kabakçı, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı adına Av. Burak Erbay, Köyceğiz İlçe emniyet Müdürü Yılmaz Lime, Köyceğiz İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Tan, Köyceğiz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman Özbek, Federasyonumuz Başkan Vekili Lütfi Tolga Çelik, Federasyonumuz Eğitim Kurulu Üyesi Feyzullah Tecirli, Köyceğiz Belediyesi Meclis Üyesi ve aynı zamanda Hentbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Nadi Pirci, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Danışmanı Okt. Zekeriya Bingöl, Federasyonumuz Yönetim Kurulu üyeleri Hasan Memduh Özyıldırım ve Mehmet Küçükgüngör, Köyceğiz Spor Kulübü Başkanı Tarkan Öztürk ve Federasyonumuz Durgunsu Kano Teknik Kurul Üyeleri Hüseyin Kaya, Barış Öztürk, Çağrıbey Yıldırım tarafından madalya takdim edildi.

 

BÜYÜK ERKEKLER K1 500M

1- MUSTAFA ÖZMEN - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.

2- YAVUZ SELİM BALCI - GÜNDOĞDU SU SPORLARI KULÜBÜ

3- SERKAN KAKKAÇ- KÖYCEĞİZ SPOR KULÜBÜ

 

 

BÜYÜK KADINLAR K1 500M

1- LASMA LİEPA - ANTALYA GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2- BUSE BURSALI - SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3- HİLAL AVCI - RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 

 

BÜYÜK ERKEKLER C1 500M

1- KERİM TENHA - İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2- MUHAMMET ENES ATEŞ- SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.

3- TAYYİP KARADOĞANER - ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 

 

GENÇERKEKLER K1 500M

1- ABBAS ANIL ŞEN - ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ

2- DENİZ MERT UYSAL - KÖYCEĞİZ SPOR KULÜBÜ

3- BARAN DEMİR - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.

 

 

GENÇKADINLAR K1 500M

1- SÜMEYYE ÇELİK - ADAPAZARI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

2- ÖZGE UZAR - ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ

3- SEDANUR YILMAZ - ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ

 

 

GENÇERKEKLER C1 500M

1- İSMAİL AKGÜL - ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2- FURKAN ÖZEN - TUZLA DENİZYILDIZI SPOR KULÜBÜ

3- İBRAHİM BAYIRDAR - ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 

 

YILDIZ ERKEKLER K1 500M

1- ARDA KIRIMLI - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.

2- DENİZ ROMEO KAYA - ANTALYA GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3- CEMREHAN ÖZBEK - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.

 

 

YILDIZ KADIN K1 500M

1- DOĞA GÜLEKEN - ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2- ASYA İKİSİVRİ - BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ

3- CEREN ECE EKE - MUĞLA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 

 

YILDIZ ERKEK C1 500M

1- KIRILO AVGAN - BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ

2- MELİH USLU - BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ

3- EMRE BAYIRDAR- ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 

 

MİNİK ERKEK K1 500M

1- EMİRCAN AYAKLI - BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ

2- SAMET FURKAN KARADAN- MUĞLA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3- İBRAHİM FIRAT CİHAN - TUZLA DENİZYILDIZI SPOR KULÜBÜ  

 

 

MİNİK KADIN K1 500M

1- MELEK DOĞA ÜNAL - TUZLA DENİZYILDIZI SPOR KULÜBÜ  

2- ZEHRA GÜMÜŞ - BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ

3- SİMGE KAYA - BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 

 

 

BÜYÜK ERKEKLER K1 1000M

1- YAVUZ SELİM BALCI - GÜNDOĞDU SU SPORLARI KULÜBÜ

2- MUSTAFA ÖZMEN - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.

3- FAHRİ AYVAZ - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.

 

 

 

BÜYÜK ERKEKLER C1 1000M

1- KERİM TENHA - İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2- MUHAMMET ENES ATEŞ- SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.

3- TAYYİP KARADOĞANER - ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 

 

GENÇERKEKLER K1 1000M

1- ABBAS ANIL ŞEN - ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ

2- HAYATİ KEREM ŞEN - GÜNDOĞDU SU SPORLARI KULÜBÜ

3- DENİZ MERT UYSAL - KÖYCEĞİZ SPOR KULÜBÜ

 

  

GENÇERKEKLER C1 1000M

1- İSMAİL AKGÜL - ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2- FURKAN ÖZEN - TUZLA DENİZYILDIZI SPOR KULÜBÜ

3- İBRAHİM BAYIRDAR - ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 

 

YILDIZ ERKEKLER K1 1000M

1- DENİZ ROMEO KAYA - ANTALYA GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2- ARDA KIRIMLI - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.

3- CEMREHAN ÖZBEK - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KLB.

 

 

 

YILDIZ ERKEK C1 1000M

1- KIRILO AVGAN - BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ

2- MELİH USLU - BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ

3- EMRE BAYIRDAR- ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 

 

 

MİNİK ERKEK K1 1000M

1- SAMET FURKAN KARADAN- MUĞLA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2- İBRAHİM FIRAT CİHAN - TUZLA DENİZYILDIZI SPOR KULÜBÜ  

3- EMİRCAN AYAKLI - BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ

 

 

 

BÜYÜK ERKEK K1 200M

1- ENGİN ERKAN - SAKARYA OLİMPİK SU SPORLARI KULÜBÜ

2- SERKAN KAKKAÇ- KÖYCEĞİZ SPOR KULÜBÜ 

3- MUSTAFA ÖZMEN - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 

 

BÜYÜK KADINLAR K1 200M

1- HİLAL AVCI - RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2- LASMA LİEPA - ANTALYA GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3-DAMLA GÜLDOĞAN - ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ

 

 

BÜYÜK ERKEKLER C1 200M

1- KERİM TENHA - İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2- TAYYİP KARADOĞANER -ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3- MUHAMMET ENES ATEŞ - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 

 

GENÇERKEKLER K1 200M

1- ABBAS ANIL ŞEN - ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ

2- GÖKTÜRK KORKMAZ - ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3- BARAN DEMİR  - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 

 

 

GENÇKADINLAR K1 200M

1- SÜMEYYE ÇELİK - ADAPAZARI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

2- ÖZGE UZAR - ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ

3- SEDANUR YILMAZ  - ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ

 

 

GENÇERKEKLER C1 200M

1- İSMAİL AKGÜL - ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2- FURKAN ÖZEN - TUZLA DENİZYILDIZI SPOR KULÜBÜ  

3- İBRAHİM BAYIRDAR  - ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 

 

YILDIZ ERKEKLER K1 200M

1- ARDA KIRIMLI - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

2- ABDÜSAMET BEYAZIT - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ  

3- CEMREHAN ÖZBEK - SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 

 

YILDIZ KADINLAR K1 200M

1- ASYA İKİSİVRİ - BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ

2- DOĞA GÜLEKEN - ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 

3- ESLEMNUR GEZEN  -  BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ

 

 

YILDIZ ERKEKLER C1 200M

1- KIRILO AVGAN - BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ

2- MELİH USLU - BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 

3- SALİH KAHRAMAN - ANTALYA GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 

 

MİNİK KADINLAR K1 200M

1- ZEHRA GÜMÜŞ - BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ

2- SELİN SEVİN - ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ

3- CEREN GÜLTEKİN  - ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ

 

 

Yarışlar sonunda kulüplerin genel başarı sıralamalarına göre dereceye giren kulüplere kupa takdim edildi. Kupa sıralamaları şu şekilde belirlendi;

 

BÜYÜK ERKEKLER

1-  İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2-  SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3-  GÜNDOĞDU SU SPORLARI KULÜBÜ

 

 

BÜYÜK KADINLAR

1- ANTALYA GENÇLİK MERKEZİ G.S.K

2- RİZE G.S.K.

3- SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ G.S.K

 

 

GENÇERKEKLER

1- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 

2- ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 

3- ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ

 

 

GENÇKADINLAR

1- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ 

2- ADAPAZARI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

3- ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
458
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
1137
Kulüp Sayısı
93

LİNKLER