GLORIA CANOEING CUP

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan ve Uluslararası Kano Federasyonu'nun (ICF) 2018 yılı faaliyet programına dahil edilen "Gloria Canoeing Cup" Durgunsu Kano Uzun Mesafe yarışları 22 Mart 2018 tarihinde Antalya / Belek'te tamamlandı.

 

Kıyasıya mücadelelere sahne olan yarışlarda 12 ülkeden toplam 132 sporcu madalya için efor sarfetti.

 

Yarış Sonuçları için TIKLAYINIZ

 

Büyük Erkekler K1 5000m kategorisinde dereceye giren sporculara madalyalarını Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ömer ALTUNSOY takdim etti.

 

BÜYÜK ERKEKLER K1 5000M

1- ALEH YURENIA - BELARUS

2- ILYA GOLENDOV - KAZAKİSTAN

3- ANDREY YERGUCHYOV - KAZAKİSTAN

 

 

Büyük Kadınlar K1 5000m kategorisinde dereceye giren sporculara madalyalarını Serik Kaymakamı Sayın Haluk ŞİMŞEK takdim etti.

 

BÜYÜK KADINLAR K1 5000M

1- STAROVIC MILICA - SIRBİSTAN

2- BEDOCS KRISTINA - SIRBİSTAN

3- DOSTANIC MARIJA - SIRBİSTAN

 

 

Büyük Erkekler C1 5000m kategorisinde dereceye giren sporculara madalyalarını federasyon başkanımız Alper Cavit KABAKÇI takdim etti.

 

BÜYÜK ERKEKLER C1 5000M

1- IVAN PATAPENKA - BELARUS

2- AIVIS TINTS - LETONYA

3- EDUARD SHEMETYLO - UKRAYNA

 

 

 

Büyük Kadınlar C1 5000m kategorisinde dereceye giren sporculara madalyalarını Gloria Sports Arena Proje Yöneticisi Elif ÖZDEMİR takdim etti.

 

BÜYÜK KADINLAR C1 5000M

1- ALENA NAZDROVA - BELARUS

2- VOLHA KLIMAVA- BELARUS

3- LIUDMILA LUZAN - UKRAYNA

 

 

U18 Erkekler K1 5000m kategorisinde dereceye giren sporculara madalyalarını Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü ve aynı zamanda federasyonumuz başkan vekili Burhanettin HACICAFEROĞLU takdim etti.

 

U18 ERKEKLER K1 5000M

1- KIRYL SMALIANIK - BELARUS

2- ANTON NOVAK - BELARUS

3- ULADZISLAU LITVINAU - UKRAYNA

 

 

U18 Kadınlar K1 5000m kategorisinde dereceye giren sporculara madalyalarını Kozetur Genel Müdürü Oktar ZENGİN takdim etti.

 

U18 KADINLAR K1 5000M

1- DOĞA GÜLEKEN - TÜRKİYE

2- SÜMEYYE ÇELİK - TÜRKİYE

3- KATRINA SMILTNIECE - LETONYA

 

 

U18 Erkekler C1 5000m kategorisinde dereceye giren sporcular şu şekilde belirlendi;

 

U18 ERKEKLER C1 5000M

1- DZIANIS PATAPENKA - BELARUS

2- ALIAKSANDR - BELARUS

3- VITALI ASETSKI - BELARUS

 

Madalya töreni ardından, kategorilerde almış oldukları genel başarı sıralamalarına göre dereceye giren ülkelere Kupa takdim edildi.

 

Büyük Erkekler 5000m kategorisinde dereceye giren ülkelere kupalarını Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Sayın Ömer ALTUNSOY takdim etti.

 

BÜYÜK ERKEKLER 5000M KUPA SIRALAMASI

1- BELARUS

2- KAZAKİSTAN

3- LETONYA

 

 

Büyük Kadınlar 5000m kategorisinde dereceye giren ülkelere kupalarını Serik Kaymakamı Sayın Haluk ŞİMŞEK takdim etti.

 

BÜYÜK KADINLAR 5000M KUPA SIRALAMASI

1- SIRBİSTAN

2- BELARUS

3- UKRAYNA

 

 

U18 Erkekler 5000m kategorisinde dereceye giren ülkelere kupalarını federasyon başkanımız Alper Cavit KABKÇI ve federasyonumuz Genel Sekreteri Sevban YILDIRIM takdim etti.

 

U18 ERKEKLER 5000M KUPA SIRALAMASI

1- BELARUS

2- UKRAYNA

3- LETONYA

 

 

U18 Kadınlar 5000m kategorisinde dereceye giren ülkelere kupalarını Gloria Sports Arena Proje Yöneticisi Elif ÖZDEMİR takdim etti.

 

U18 ERKEKLER 5000M KUPA SIRALAMASI

1- TÜRKİYE

2- LETONYA

 

 

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
458
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
1137
Kulüp Sayısı
93

LİNKLER