DURGUNSU KANO UZUN MESAFE VE ADAY MİLLİ TAKIM SEÇME YARIŞLARI

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Durgunsu Kano Uzun Mesafe (5000M) ve Aday Milli Takım Seçme Yarışları 17-18 Şubat 2018 tarihinde Belek / Antalya'da yapılacaktır.

 

Yarış Bülteni için TIKLAYINIZ

 

Yarışmaya katılacak kulüplerimiz, Belek’te "Sarp Otel Belek" tam pansiyon konaklama yapacak olup, kişi başı ücret 90TL olarak belirlenmiştir. Yarışma alanı otele ait tesislerde yapılacağından tüm kulüplerimizin Sarp Otelde konaklama yapmaları gerekmektedir.

Rezervasyon için iletişim;

Ömür Bey : 0533 033 66 67

 

Yarışlara katılacak olan kulüpler, kafile listelerini  federasyonumuz otomasyon sistemi üzerinden giriş yapmaları gerekecektir. Bu sebeple kulüplerin bu konuda hassas davranarak zamanında liste girişlerini yapması önem arz etmektedir.

 

Kulüpler, liste girişlerini  13 Şubat 2018 Salı günü saat 17:00'a kadar yapabileceklerdir. Bu saatten sonra sistem kapanacaktır.

 

Kulüpler liste girişlerini federasyonumuz tarafından her kulübe verilen ŞİFRE ile yapacaktır. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak, şifresini öğrenmek vb. konularda sorusu olan kulüpler, federasyonumuz Ankara Bürosunu (0312 310 40 34 ) arayarak yardım alabileceklerdir.

 

Kafile liste girişinin nasıl yapılacağı bilgisi için TIKLAYINIZ

 

ÖNEMLİ BİLGİ: Kafile listesine eklemek istediğimiz sporcunun daha önceden mutlaka otomasyon sisteminde kaydının bulunması gerekmektedir. 

 

Sporcumu sisteme nasıl eklerim?

1-Sağ üst köşede yer alan pembe renkli personel otomasyon sistemi butonuna tıklayınız.

2-Karşınıza çıkan ekranda YENİ KAYIT bölümünütıklayınız.

3-Çıkan ekranda tüm bilgileri girip GÖNDER butonuna basınız.

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
458
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
1137
Kulüp Sayısı
93

LİNKLER