ADAY MİLLİ TAKIM SEÇME TESTİ 1

Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan “Aday Milli Takım Seçme Testi ”02-03 Aralık 2017 tarihlerinde Köyceğiz / MUĞLA’da yapılacaktır.

 

Yapılacak olan testlere 2003 doğumlular ve daha üst yaş gurubu sporcular katılabileceklerdir.

 

Testler 2000 m. X 2 tane şeklinde olacaktır. Her sporcu bir öncekinden 30sn sonra tek olarak start alacaktır. İki test arasında 20 dk. dinlenme bulunacaktır. Değerlendirmeler her iki testin derecesinin ortalaması alınarak Teknik Kurul tarafından yaş gruplarına göre yapılacaktır.

 

Testler Saat 09:00'da başlayacaktır.

 

Teknik Toplantı 01 Aralık 2017 Cuma günü saat 18:00'da Köyceğiz Su Sporları Merkezi'nde yapılacaktır.

 

Aday Milli Takım Seçme Testi’ne; Olimpik ve Genç Milli takıma girmeye aday olan her sporcu katılabilir. Bu testlerin sonucuna göre Aday Milli takıma seçilen sporcular 04-23 Aralık 2017 tarihleri arasında Köyceğiz MUĞLA’da yapılacak olan "Olimpik ve Genç Aday Milli Takım Kampı 1" de yer alacaklardır.

 

Sporcuların, seçildikleri takdirde kampta kalacak şekilde hazırlıklı gelmeleri gerekmektedir.

 

Testlere katılacak olan tüm sporcuların  en geç 28 Kasım 2017 Salı günü saat 14:00'a kadar otomasyon sisteminden girişlerinin yapılması gerekmektedir. (Otomasyon sisteminde doğum tarihi yer almayan sporcuların başvuruları kabul edilmeyecektir).

 

Mali Bilgiler : Yarışlara katılıp milli takıma seçilen sporcuların yol paraları ve yarışlar sonrası yapılacak olan kamp süresince harcırahları federasyonumuz tarafından merkezi olarak yapılacaktır. Bunun dışında kalan sporcu, antrenör veya idarecilere federasyon tarafından hiçbir ödeme yapılmayacaktır. Milli takıma seçilemeyen sporcuların harcırah ve diğer ödemeleri kendi kulüpleri veya bağlı bulundukları Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerince karşılanabilir.

 

Not: Testlerde federasyonumuzun tekneleri kullanılabilecektir. Sporcu katılımı fazla olduğu zaman tekneler dönüşümlü kullanılacaktır. Kendi teknesi ile teste katılmak isteyen sporcular teknelerini getirebilirler.

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
458
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
1137
Kulüp Sayısı
93

LİNKLER