DURGUNSU KANO TÜRKİYE ŞAMPİYONLARI BELİRLENDİ

Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan "Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası Yarışları" 08-10 Eylül 2017 tarihleri arasında Eskişehir'de yapılmıştır.

 

1000m Yarış Sonuçları için TIKLAYINIZ

500m Yarış Sonuçları için TIKLAYINIZ

200m Yarış Sonuçları için TIKLAYINIZ

 

Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonları Belirlendi;

  • Büyük Erkekler kategorisinde şampiyonluk ipini GÜNDOĞDU SU SPORLAR KULÜBÜ göğüslerken, ikincilik kürsüsünde SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ ve üçüncülük kürsüsünde İLKADIM BELEDİYE SPOR KULÜBÜ yer aldı.
  • Büyük Kadınlar kategorisinde Türkiye Şampiyonu RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ olurken, ikinci TUZLA DENİZ YILDIZI SPOR KULÜBÜ, üçüncü BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KULÜBÜ oldu.
  • Genç Erkekler kategorisinde Şampiyonluk kupasını SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ kaldırırken, ikincilik kupasını ADANA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ, üçüncülük kupasını ise TUZLA DENİZ YILDIZI SPOR KULÜBÜ kaldırdı.
  • Genç Kadınlar kategorisinde Şampiyonluk ADAPAZARI BELEDEYİE SPOR KULÜBÜ'nün olurken, ikincilik TUZLA DENİZYILDIZI SPOR KULÜBÜ'nün ve üçüncülük ise SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ'nün oldu.

 

Büyükler, Gençler, Yıldızlar, Minikler ve Mini Minikler kategorilerinde K1, K2, K4, C1 ve C2 tekne sınıflarında yapılan Türkiye Şampiyonası yarışlarında 13 ilden, 25 farklı  kulübün toplam 213 sporcusu madalya mücadelesi verdi.

 

Oldukça çekişmeli geçen yarışlar sonunda dereceye giren sporcularımız madalya almaya hak kazanırken , genel başarı sıralamalarına göre dereceye giren kulüplerimize kupa takdim edildi. Sporcularımıza madalyalarını ve kulüplerimize kupalarını; Federasyon başkanımz Sayın Alper Cavit KABAKÇI, Federasyonumuz Genel Sekreteri Sayın Sevban YILDIRIM, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yard. Sayın Oğuzhan ÖZEN, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sayın Didem AYDINMAKİNA, Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Sayın Mithat MUTU, Antalya Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü Şube Müdürü Sayın Mehmet KÜÇÜKGÜNGÖR, Ş.Urfa Bozova Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sayın Nesih ÇİFTÇİ, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Spor Koordinatörü Sayın Ayhan ERİŞ, Federasyonumuz Denetleme Kurulu Üyesi Sayın İsmail PINARBAŞ, Federasyonumuz Yönetim Kurulu üyeleri Sayın Bilgin KOPUZ, Hasan Memduh ÖZYILDIRIM, Orhan BAYRAKTAR ve Serdar Zagralı, Federasyonumuz Genel Koordinatörü Sayın Emrah BEŞE, Federasyonumuz Denetleme Kurulu Üyesi  Sayın İsmail PINARBAŞ, Eskişehir Kano İl Temsilcimiz Sayın Selahattin DOĞAN, Tuzla Deniz Yıldızı Spor KulübüBaşkanı Sayın Ali Rıza UZ, Gökkuşağı Spor KulübüBaşkanı Sayın İlhan SALMAN, Adalet Bakanlığı Hakimi Sayın Fatih Sultan KESİCİ, Kano Milli Takımlar AntrenörüSayın Gabor KULCSAR, Federasyonumuz Durunsu Kano Teknik Kurul üyeleri;Barış ÖZTÜRK, Hasan KAYA ve Çağrıbey YILDIRIM, MHK Başkanı İlhan Şerif AYKAÇ, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Temsilcileri;Tuğrul TUNAY, Sema ORHAN ve Erol SEZER takdim ettiler. 

 

 

 

 

Kulüp bazında kupa sıralaması şu şekilde belirlendi:

 

BÜYÜK ERKEKLER

1- GÜNDOĞDU SU SPORLARI KULÜBÜ

2- SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3- İLKADIM BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 

 

BÜYÜK BAYANLAR

1- RİZE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2- TUZLA DENİZYILDIZI SPOR KULÜBÜ

3- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 

 

GENÇ ERKEKLER

1- SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

2- ADANA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3- TUZLA DENİZ YILDIZI SPOR KULÜBÜ

 

 

GENÇ BAYANLAR

1- ADAPAZARI BELEDEYİE SPOR KULÜBÜ

2-  TUZLA DENİZYILDIZI SPOR KULÜBÜ

3- SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ

+1
0
Paylaş
0

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
438
Hakem Sayısı
274
Sporcu Sayısı
940
Kulüp Sayısı
83

LİNKLER