SLOVAKYA PİESTANY YARIŞLARINDA 4 MADALYA

     Uluslararası Kano Federasyonu (ICF) 2017 yılı faaliyet programında yer alan ve 26-28 Mayıs 2017 tarihlerinde Slovakya’da düzenlenen “ULUSLARASI PİESTANY YARIŞLARI”nda ülkemizi Kafile Başkanı Serdar Zagralı, Antrenörlerimiz;Gabor KULCSAR, Barış ÖZTÜRK, Çağrıbey YILDIRIM, Fatih SULAK ve Süleyman ŞİŞLİ, Sporcularımız;Yavuz Selim BALCı, Mustafa ÖZMEN, Engin ERKAN, Fahri AYVAZ, Tolga AKARSU, Serkan KAKKAÇ, Mertcan SULAK, Ahmet Hakan BAŞOĞLU, Baran DEMİR, Faruk DEMİR;Yekta TÜRKYILMAZ, Abbas ANIL ŞEN, Muhammet Emin KEÇELİ, Hasan HIZIR, Gürkan ULUKÖYLÜ, Tayyip KARADOĞANER, Muhammet Enes ATEŞ, İsmail AKGÜL, Hilal AVCI, Ebru İrem BÜLBÜL, Çiğdem SARAÇOĞLU, Sümeyye ÇELİK, Özge UZAR, Doğa GÜŞLEKEN ve Tuğçe TAYLAK temsil etti. 

      18 ülkeden 383 sporcunun katıldığı yarışmalarda milli sporcumuz Hilal AVCI'nın katıldığı tüm disiplinlerde (K1 200m , K1 500m ve K1 1000m) madalya alması dikkat çekti. Sporcumuzun bu başarısı gelecek yarışlar için  tüm takımımıza heyecan verdi.

 

 

 

Sporcularımızdan Yavuz Selim BALCI ve Murat ÖZMEN ikilisi ise K2 1000m yarışlarında gümüş madalya almaya hak kazandılar.

 

Federasyon Başkanımız Sayın Alper Cavit KABAKÇI;

Durgunsu Kano branşımızda sezonun ilk uluslarası yarışalarına katıldık, akarsu branşımızda olduğu gibi durgunsu branşımızda da ilk uluslarası yarışlarda sporcularımızın performanslarını madalyalar ile taçlandırmaları bizi son derece memnun etti.Özellikle Olimpik Milli Takımımızda yer alan 3 sporcumuzun burada madalya kazanmaları gelecek hafta Sırbistanda yapılacak olan 3. Dünya Kupası yarışları öncesinde bize moral verdi. Tüm sporcularımıza gelecek yarışlarda başarılar diliyorum. 

 

 

 

 

 

 

+1
0,0
Paylaş
Cannot get LinkedIn share count for the requested URL

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

Antrenör Sayısı
458
Hakem Sayısı
290
Sporcu Sayısı
1137
Kulüp Sayısı
93

LİNKLER