DURGUNSU KANO UZUN MESAFE VE ADAY MİLLİ TAKIM SEÇME YARIŞLARI

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Durgunsu Kano Uzun Mesafe (7000M) ve Aday Milli Takım Seçme Yarışları 16-17 Şubat 2019 tarihinde Belek / Antalya'da yapılacaktır.

Yarış Bülteni için TIKLAYINIZ

Konaklamaların, yarışların yapılacağı parkuru da içerisinde bulunduran Fun & Sun River Resort Belek Hotel'de yapılması gerekmektedir.

Federasyonumuza sunulan otel konaklama fiyatları şu şekildedir;

Single Oda ( Tam Pansiyon-Herşey Dahil- Gecelik Fiyat)  : 195,00TL
Double Oda ( Tam Pansiyon-Herşey Dahil- Gecelik Fiyat) : 260,00TL
Triple Oda ( Tam Pansiyon-Herşey Dahil- Gecelik Fiyat)   : 360,00TL

Tüm kulüplerin otel konaklama listelerini   "ismailbaskan@turkaf.org.tr"    mail adresine en geç 08 Şubat 2018 Cuma günü saat 13:00'a kadar göndermeleri gerekmektedir. Otel rezervasyonları kulüplerimizin bize göndermiş oldukları listelere göre tarafımızca yaptırılacak olup, belirtilen tarihe kadar kesin konaklama listelerinin federasyonumuza gönderilmiş olması büyük önem arz etmektedir. 

Bilgi için iletişim İsmail Başkan : 0506 805 88 99

Yarışlara katılacak olan kulüpler, kafile listelerini  federasyonumuz otomasyon sistemi üzerinden giriş yapmaları gerekecektir. Bu sebeple kulüplerin bu konuda hassas davranarak zamanında liste girişlerini yapması önem arz etmektedir.

Kulüpler, liste girişlerini 08 Şubat 2019 Cuma günü saat 13:00'a kadar yapabileceklerdir. Bu saatten sonra sistem kapanacaktır.

Kulüpler liste girişlerini federasyonumuz tarafından her kulübe verilen ŞİFRE ile yapacaktır. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak, şifresini öğrenmek vb. konularda sorusu olan kulüpler, federasyonumuz Ankara Bürosunu (0312 310 40 34 ) arayarak yardım alabileceklerdir.

Kafile liste girişinin nasıl yapılacağı bilgisi için TIKLAYINIZ

ÖNEMLİ BİLGİ:Kafile listesine eklemek istediğimiz sporcunun daha önceden mutlaka otomasyon sisteminde kaydının bulunması gerekmektedir. 

Sporcumu sisteme nasıl eklerim?

1-Sağ üst köşede yer alan pembe renkli personel otomasyon sistemi butonuna tıklayınız.

2-Karşınıza çıkan ekranda YENİ KAYIT bölümünütıklayınız.

3-Çıkan ekranda tüm bilgileri girip GÖNDER butonuna basınız.

Diğer Haberler