6.Olağan Mali Genel Kurul Tamamlandı

Federasynumuz 6.Olağan Mali Genel Kurulu 03 Kasım 2018 tarihinde Türkiye Kömür İşletmeleri Ankara Misafirhanesi‘nde gerçekleştirildi.

98 delegenin katılımı ile gerçekleştirilen ve divan kurulu başkanlığını Remzi Tan, başkan yardımcılığını Mehmet Küçükgüngör, katip üyeliği Fatih Baştürk ve Necip Fazıl Baştürk‘ün yaptığı genel kurulda, federasyon başkanı Alper Cavit KABAKÇI iki yıllık faaliyetlere ilişkin sunum gerçekleştirdi. Sunumların ardından yönetim ve denetim kurulu faaliyetleri ibra edildi ve 2019-2020 dönemleri tahmini bütçeleri onaylandı.

Federasyon başkanı KABAKÇI : "Değişim zamanı diyerek çıktığımız bu yolda iki yılı geride bıraktık.2017 ve 2018 yıllarında durgunsu, akarsu ve deniz kanosu branşlarında toplam 25 yurt içi faaliyet düzenledik ve 30 yurt dışı faaliyete katıldık.Uluslararası faaliyetlerde Dünya 9.luğu, Avrupa 7.liği gibi umut verici dereceler aldık. Bir çok antrenör ve hakem kursları düzenledik ve camiamıza yeni sporseverler kazandırdık. Mevcut antrenör ve hakemlerimize gelişim seminerleri yaptık. Bu iki yıl içerisinde yaptığımız en büyük yenilik ise göreve gelir gelmez getirdiğimiz Photo-Finish sistemi oldu. Bu sistem sayesinde yarışlarımız uluslararası standartlara uygun güvenilir bir seviyeye ulaştı. Sizlerin de değerli destekleri ile çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam edeceğiz" dedi ve katılımlarından dolayı Yönetim Kurulu üyelerine, Divan Kurulu üyelerine, delegelere, kulüp yöneticilerine, antrenörlere ve tüm katılımcılara teşekkürlerini sundu.

Diğer Haberler