DURGUNSU KANO 2022 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞLARI

Federasyonumuzun 2022 yılı faaliyet programında yer alan "Durgunsu Kano Türkiye şampiyonası Yarışları"  22-24 Temmuz 2022 tarihleri arasında Eskişehir'de yapılacaktır.

Yarış Bülteni için TIKLAYINIZ


Kulüpler kafile liste girişlerini federasyonumuz otomasyon sistemi üzerinden 15 Temmuz 2022 Cuma günü saat 16:00'a kadar yapabileceklerdir. Belirtilen gün ve saatten sonra sistem kapanacaktır. Yarış kurasının sonucu 18 Temmuz 2022 Pazartesi günü federasyonumuz web sayfasında yayımlanacaktır. Kulüpler liste açıklandıktan sonra oluşabilecek kayıt iptallerini 19 Temmuz 2022 Salı günü saat:16:00'a kadar federasyonumuz resmi mail adresi kanoturk@hotmail.comadresine bildirmelilerdir. Kayıt iptali gerçekleşen sporcu tüm kategorilerden silinecek olup, çoklu ekip yarışlarında yer alması halinde var olan yada yedek olarak bildirilen sporcular ile değişimi sağlanabilecektir. Nihai liste kayıt iptal bildirimlerinin ardından 20 Temmuz 2022 Çarşamba günü eweb sayfasında duyurulacaktır.Kulüpler liste girişlerini federasyonumuz tarafından her kulübe verilen ŞİFRE ile yapacaktır. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak, şifresini öğrenmek vb. konularda sorusu olan kulüpler, federasyonumuzu (0312 310 40 34 ) arayarak yardım alabileceklerdir.


Kafile liste girişinin nasıl yapılacağı bilgisi için TIKLAYINIZ


ÖNEMLİ BİLGİ: Kafile listesine eklemek istediğimiz sporcunun daha önceden mutlaka otomasyon sisteminde kaydının bulunması gerekmektedir. 


Sporcumu sisteme nasıl eklerim?

1-Sağ üst köşede yer alan pembe renkli personel otomasyon sistemi butonuna tıklayınız.

2-Karşınıza çıkan ekranda YENİ KAYIT bölümünü tıklayınız.

3-Çıkan ekranda tüm bilgileri girip GÖNDER butonuna basınız.

Diğer Haberler