D.SU KANO ADAY MİLLİ TAKIM & TOHM PERFORMANS ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME TESTİ

Federasyonumuzun faaliyet programında yer alan "Durgunsu Kano Aday Milli Takım & TOHM Performans Ölçme ve Değerlendirme Testi" 22-23 Ocak 2022 tarihlerinde Adana'da yapılacaktır.


Yarış Bülteni için TIKLAYINIZ

HES Kodu Toplu Liste Bildirim Tablosu içinTIKLAYINIZ


Not: 
Kulüplerimizin tüm katılımcıların (sporcu antrenör idareci, şoför vs.. olmak üzere) Hes kodlarını yukarıda yer alan Hes Kodu Toplu Bildirim tablosuna işlemeleri ve 14 Ocak 2022 tarihine kadar federasyonumuz "kanoturk@hotmail.com"  adresine mail atmaları gerekmektedir. Lütfen Hes kodlarını kağıda yazarak veya farklı excel word formatında göndermeyiniz. Hes kodları sadece yukarıda tabloda olanlar kabul edilecek ve yarış alanına sadece bu listeleri gönderen kulüpler kabul edilecektir.


Kulüpler kafile liste girişlerini federasyonumuz otomasyon sistemi üzerinden 14 Ocak 2022 Cuma günü saat 13:00'a kadar yapabileceklerdir. Belirtilen gün ve saatten sonra sistem kapanacaktır.


Kulüpler liste girişlerini federasyonumuz tarafından her kulübe verilen ŞİFRE ile yapacaktır. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak, şifresini öğrenmek vb. konularda sorusu olan kulüpler, federasyonumuzu (0312 310 40 34 ) arayarak yardım alabileceklerdir.


Kafile liste girişinin nasıl yapılacağı bilgisi için TIKLAYINIZ


ÖNEMLİ BİLGİ: Kafile listesine eklemek istediğimiz sporcunun daha önceden mutlaka otomasyon sisteminde kaydının bulunması gerekmektedir. 


Sporcumu sisteme nasıl eklerim?

1-Sağ üst köşede yer alan pembe renkli personel otomasyon sistemi butonuna tıklayınız.

2-Karşınıza çıkan ekranda YENİ KAYIT bölümünü tıklayınız.

3-Çıkan ekranda tüm bilgileri girip GÖNDER butonuna basınız.

Diğer Haberler