DURGUNSU KANO ANTRENÖR TEKNİK EĞİTİM VE GELİŞİM SEMİNERİ

Federasyonumuzun 2021 yılı eğitim faaliyetleri programında yer alan "Durgunsu Kano Antrenör Teknik Eğitim ve Gelişim Semineri"10 Aralık 2021tarihinde Adana Çukurova Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde yapılacaktır.

Teknik Eğitim ve Gelişim Semineri başvurularının en geç "06 Aralık 2021 Pazartesi gününe" kadar yapılması gerekmektedir.


Teknik Eğitim ve Gelişim Semineri Katılım Ücreti : 200TLTeknik Eğitim ve Gelişim Semineri'ne başvurular "e-devlet" üzerinden yapılacaktır. E-Devlet sistemi dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru sırasında istenen iletişim bilgilerinin ve belgelerinin başvuru sahibine ait doğru ve erişilebilir olması başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için önemlidir. Doğru ve erişilebilir olmayan veya başvuru sahibine ait olmayan iletişim bilgileri veya belgelerden kaynaklanan aksaklıklardan başvuru sahibi sorumludur.


E-Devlet Başvurusu Nasıl Yapılır ? 

1-https://www.turkiye.gov.tr/adresine giriniz.
2-Sağ üst köşeden Giriş Yap kısmına tıklayınız ve açılan sayfada kişisel bilgileriniz ile sisteme giriş yapınız.
3-Kurumlar kısmına giriş yapınız ve buradan "Gençlik ve Spor Bakanlığı"nı seçiniz.
4-Açılan sayfada "Spor Bilgi Sistemi" içerisinde "Uygulamaya Git" butonuna tıklayınız.
5-Karşınıza çıkan sekmelerden "Spor Elemanı" ardından da "Seminer Başvuru" sekmesini seçiniz.
6-İlgili yönetmelikleri ve bilgiler detaylıca okuyunuz, inceleyiniz ve "Onay" beyanı vererek Devam Et butonuna basınız.
7-Açılan sayfada talep ettiğiniz seminer ve eğitimi seçiniz ve tarafınızdan istenen tüm bilgi ve belgeleri sisteme yükleyiniz.


Teknik Eğitim ve Gelişim Semineri ücretinin en geç "06 Aralık 2021 Pazartesi gününe" kadar yatırılması gerekmektedir. Ödeme e-devlet üzerinden yapmış olduğunuzbaşvuru  esnasında belirteceğiniz e-posta adresinize gelecek olan referans numarasıile Türkiye Ekonomi Bankası'na (TEB) yatırılacaktır. Referans numarası dışında yapılan ödemeler, Spor Bilgi Sisteminde görünmemekte ve başvurunuz geçersiz sayılmaktadır. Bu nedenle mutlak suretle referans numarası ile ödeme yapılması gerekmektedir.

TEB Ödeme sistemi için TIKLAYINIZ


Teknik Eğitim ve Gelişim Seminerine katılan antrenörlerimizin 2022 sezonu vizeleri de yapılmış olacaktır. Gelişim Seminerine katılmayan ve Vizesini yaptırmayan antrenörler 2022 yılı içerisinde açılacak olan bir üst kademe antrenör (2.-3. ve 4. Kademe) kurslarına katılamayacak, Kulüp /Tesis  ve Federasyon faaliyetlerinde görev alamayacak, Halk Eğitim Kursları ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinde ders veremeyeceklerdir.


Sözleşmeli ve kadrolu antrenörlerle, kulüp ve tesislerde görevli tüm antrenörlerin seminere katılımı zorunludur.

Ayrıntılı bilgi ve sorularını için;
Tel:0312 310 40 34 (H.içi 09:30 - 17:30 arası aramalar için uygundur).

Diğer Haberler