DURGUNSU KANO VE AKARSU SLALOM ANTRENÖR TEKNİK EĞİTİM VE GELİŞİM SEMİNERİ

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan ve Uluslararası Kano Federasyonu (ICF) & Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) & Türk Spor Vakfı işbirliği ile düzenlenecek olan "Durgunsu Kano ve Akarsu Slalom Antrenör Teknik Eğitim ve Gelişim Semineri" nin 06-08 Aralık 2019 tarihleri arasında Antalya / Belek  Port Nature Otel'de yapılacaktır.


İki branşın semineri de aynı tarihlerde farklı iki salonda gerçekleştirilecektir. Bazı eğitimler ise ortak olarak verilecektir.


Detaylı Seminer Programı için TIKLAYINIZ


Teknik Eğitim ve Gelişim Semineri Katılım Ücreti : 300TL


Teknik Eğitim ve Gelişim Semineri'ne başvurular e-devlet üzerinden yapılacaktır. E-Devlet sistemi dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru sırasında istenen iletişim bilgilerinin ve belgelerinin başvuru sahibine ait doğru ve erişilebilir olması başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için önemlidir. Doğru ve erişilebilir olmayan veya başvuru sahibine ait olmayan iletişim bilgileri veya belgelerden kaynaklanan aksaklıklardan başvuru sahibi sorumludur.


E-Devlet Başvurusu Nasıl Yapılır ? 

1- https://www.turkiye.gov.tr/adresine giriniz.
2- Sağ üst köşeden Giriş Yap kısmına tıklayınız ve açılan sayfada kişisel bilgileriniz ile sisteme giriş yapınız.
3- Kurumlar kısmına giriş yapınız ve buradan "Gençlik ve Spor Bakanlığı"nı seçiniz.
4- Açılan sayfada "Spor Bilgi Sistemi" içerisinde "Uygulamaya Git" butonuna tıklayınız.
5- Karşınıza çıkan sekmelerden "Spor Elemanı" ardından da "Seminer Başvuru" sekmesini seçiniz.
6- İlgili yönetmelikleri ve bilgiler detaylıca okuyunuz, inceleyiniz ve "Onay" beyanı vererek Devam Et butonuna basınız.
7- Açılan sayfada talep ettiğiniz seminer ve eğitimi seçiniz ve tarafınızdan istenen tüm bilgi ve belgeleri sisteme yükleyiniz.


Teknik Eğitim ve Gelişim Semineri ücretinin en geç25 Kasım 2019 Pazartesi günü saat 17:00'a kadar yatırılması gerekmektedir. Ödeme e-devlet üzerinden yapmış olduğunuzbaşvuru esnasında belirteceğiniz e-posta adresinize gelecek olan referans numarası ile Garanti Bankası'na yatırılacaktır. Garanti Bankası’na giderek “Referans numarası ile Spor Federasyonları Kurumsal ödeme yapacağım“demeniz yeterli olacaktır. Referans numarası dışında yapılan ödemeler Genel Müdürlüğümüzce görünmemekte ve başvurunuz geçersiz sayılmaktadır. Bu nedenle mutlak suretle referans numarası ile ödeme yapılması gerekmektedir.Teknik Eğitim ve Gelişim Seminerine katılan antrenörlerimizin 2020 sezonu vizeleri de yapılmış olacaktır. Gelişim Seminerine katılmayan ve Vizesini yaptırmayan antrenörler 2020 yılı içerisinde açılacak olan bir üst kademe antrenör (2.-3. ve 4. Kademe) kurslarına katılamayacak, Kulüp/Tesis  ve federasyon faaliyetlerinde görev alamayacak, Halk Eğitim Kursları ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinde ders veremeyeceklerdir.


Sözleşmeli ve kadrolu antrenörlerle, kulüp ve tesislerde görevli tüm antrenörlerin seminere katılımı zorunludur.


Katılımcıların e-devlet üzerinden başvurularını ve ilgili ödemeyi yaptıktan sonra aşağıdaki linkte yeralan "Başvuru Formu" nu doldurmaları gerekmektedir. Form doldurulması zorunludur. Konaklama rezervasyonları formda yer alan bilgilere göre yapılacaktır. Bu nedenle formların en geç 25 Kasım 2019 Pazartesi günü saat 17:00'a kadar doldurulması gerekmektedir. Katılımcılara seminerde çeşitli malzeme dağıtımı yapılacak olup formda yer alan T-shirt bilgisinin girilmesi gerekmektedir.


06 Aralık 2019 tarihinde talep olması halinde Antalya Otogar ve Havaalanından (ücretli) belirli saatlerde otele transfer hizmeti sunulacaktır. Transfer hareket saatleri ileriki tarihte buradan duyurulacaktır.


Durgunsu Kano ve Akarsu Slalom Antrenör Teknik Eğitim ve Gelişim Semineri Başvuru Formu ; 

https://goo.gl/forms/z6OVyZ4vJppLXOEZ2


İl dışından katılacak olanların 2 gece (06-07.12.2019) konaklamaları federasyonumuz tarafından Belek Port Nature Hotel'de karşılanacaktır. Otel konaklamaları ikişer kişilik odalarda yapılacak olup, 06 Aralık 2019 Cuma günü saat 11:00'dan sonra otele giriş yapılabilecek ve 08 Aralık 2019 Pazar günü en geç saat 12:00'da otelden çıkış yapılacaktır. Konaklama yapacak kişilerin Başvuru Formunda Konaklama Durmunu "EVET" olarak işaretlemesi önemlidir.


Seminere katılacak olan antrenörlerimizin harcırah ve yol giderleri uygun görüldüğü takdirde bağlı bulundukları Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerince karşılanabilir.


NOT: Seminere katılacakların federasyonumuza yazılı başvurmaları halinde, seminere katılacaklarını bildirir resmi yazı kurumlarına gönderilebilecek, ayrıca bir izin yazısı yazılmayacaktır.


Ayrıntılı bilgi ve sorularını için;
Tel: 0312 310 40 34 (H.içi 09:30 - 17:30 arası aramalar için uygundur).

Diğer Haberler