DURGUNSU KANO OLİMPİK VE GENÇ MİLLİ TAKIM SEÇME YARIŞLARI

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan "Durgunsu Kano Olimpik ve Genç Milli Takım Seçme Yarışları" 26-27 Ekim 2019 tarihlerinde Muğla / Köyceğiz'de yapılacaktır.

Yarış Bülteni ve Programı için TIKLAYINIZYarışlara katılacak olan kulüpler, kafile listelerini  federasyonumuz otomasyon sistemi üzerinden giriş yapmaları gerekecektir. Bu sebeple kulüplerin bu konuda hassas davranarak zamanında liste girişlerini yapması önem arz etmektedir.

Kulüpler, liste girişlerini 21 Ekim 2019 Pazartesi günü saat 12:00'a kadar yapabileceklerdir. Bu saatten sonra sistem kapanacaktır.

Kulüpler liste girişlerini federasyonumuz tarafından her kulübe verilen ŞİFRE ile yapacaktır. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak, şifresini öğrenmek vb. konularda sorusu olan kulüpler, federasyonumuz Ankara Bürosunu (0312 310 40 34 ) arayarak yardım alabileceklerdir.

Kafile liste girişinin nasıl yapılacağı bilgisi için TIKLAYINIZ

ÖNEMLİ BİLGİ:Kafile listesine eklemek istediğimiz sporcunun daha önceden mutlaka otomasyon sisteminde kaydının bulunması gerekmektedir. Kayıtlı sporcuların ise özellikle doğum tarihi ve branş bilgilerinin güncel olması zorunludur. Bilgileri eksik olan sporcunun yarış başvuruları alınamamaktadır.

Sporcumu sisteme nasıl eklerim?

1-Sağ üst köşede yer alan pembe renkli personel otomasyon sistemi butonuna tıklayınız.

2-Karşınıza çıkan ekranda YENİ KAYIT bölümünütıklayınız.

3-Çıkan ekranda tüm bilgileri girip GÖNDER butonuna basınız.

Diğer Haberler